news

Все про маркування картону

10 червня 2024
Поділіться корисною новиною з друзями

Картон – універсальний пакувальний матеріал, який відомий своєю екологічністю та доступністю. Однак, попри простоту, він має широкий набір важливих характеристик. Маркування картону допомагає розкрити його властивості, інформуючи споживачів про якість, безпеку та призначення виробів. Для виробників він є засобом стандартизації продукту та контролю якості, а для користувачів – гарантією того, що покупка відповідає їхнім потребам та очікуванням.

Компанія «Домінанта» стане вашим провідником у світ маркувального обладнання. Маючи широкий асортимент спеціалізованої техніки, ми допоможемо підібрати найкраще рішення для вашої виробничої лінії. Наше обладнання забезпечить точну передачу необхідної інформації та може гарантувати дотримання вимог законодавства, галузевих стандартів та спеціальних запитів бренду.

Переваги та характеристики картону 

Картон є надзвичайно універсальним матеріалом, який знаходить застосування у різних сферах. Він широко використовується в:

 • пакувальній промисловості – для первинної та вторинної упаковки;
 • поліграфії – для створення обкладинок книг та журналів, друку візитних карток, канцелярських тек та іншої продукції;
 • маркетинг – для виготовлення виставкових стендів, друку рекламних постерів та банерів, подарункових упаковок;
 • виробництві та промисловості – для пакування будівельних матеріалів, обладнання, захисту та амортизації продукції при транспортуванні;
 • освіта та мистецтво – для створення різних ігор, навчальних матеріалів, художніх композицій.

Така широка різноманітність сфер застосування картону обумовлена ​​наявністю великої кількості переваг цього матеріалу. Його відрізняє доступна ціна, міцність, легкість та висока адаптивність завдяки простоті різання, згинання та формування. Не дивно, що є безліч різновидів картону: гофрований, целюлозний, макулатурний. Кожен із типів має свої унікальні характеристики, які має відображати маркування. Наприклад, потрібно, щоб маркувальні позначення гофрокартону вказували на тип гофру залежно від його висоти. 

 

Типи маркування картону

Позначення маркування картону допомагає споживачам визначити, що за продукт перед ними, надаючи важливу інформацію про склад, характеристики та призначення виробу. Устаткування для цифрового друку забезпечить точну передачу ключових даних про:

 • походження сировини. Картон виготовляється із целюлози, а також продуктів вторинного перероблювання. Вироби з натуральної сировини відрізняються підвищеною міцністю та гігієнічністю. Перевагами переробленого картону є екологічність та дешевизна. Такий матеріал чудово підходить для вторинної упаковки;
 • тип волокон. Вироби з коротковолокнистої сировини мають більш гладку поверхню та підходять для друку високої якості безпосередньо на пакувальному матеріалі. Довговолокнистий картон міцніший, зазвичай використовується для упаковки великих або важких товарів;
 • кількості шарів. Чим їх більше, тим вища міцність та вартість листа;
 • екологічності. Знаки перероблення та інформація про екологічні сертифікати є підтвердженням дотримання стандартів та демонструють турботу бренду про довкілля;
 • сфери застосування виробу. Харчовий картон вважається безпечним і може контактувати з харчовими продуктами, в той час, як пакувальний не підходить для цих цілей. Він може використовуватися для пакування побутової техніки, одягу та інших виробів, які не споживаються;
 • виробнику. Логотип бренду допоможе просувати вашу продукцію на ринку, сприятиме точній ідентифікації та відстеженню виробів.

Маркувальне обладнання для короба Domino відрізняється широкою різноманітністю. Наші пристрої підходять як для вирішення базових завдань, так і для складних умов. Залежно від типу використовуваної сировини та вимог виробництва експерти підберуть пристрої з високою роздільною здатністю друку, високопродуктивне обладнання, моделі для великосимвольного, безконтактного або зовнішнього маркування. Системи етикетування палет завершать виробничий процес та підготують готову продукцію до подальшого складування чи відвантаження замовнику.

Експерти компанії «Домінанта» підберуть найкраще маркувальне та етикетувальне обладнання для виробників картонної продукції. Також у нашому асортименті є пристрої для маркування напоїв і харчових продуктів, кабелів та ін. Зверніться до наших менеджерів для отримання індивідуальної консультації та допомоги у підборі відповідного обладнання.

Поділіться корисною новиною з друзями