Домінанта - знак якості

Компанія «Домінанта» є ексклюзивним дистриб'ютором компанії Domino UK Ltd. і накопичила величезний професійний досвід вирішення найрізноманітніших, у тому числі досить складних і нестандартних завдань підприємств у сфері маркування. Це дозволяє підбирати для наших замовників оптимальні типи і комплектації обладнання, а також економити їхні кошти на інвестиції в маркуюче обладнання.

Ми успішно і сумлінно працюємо на ринку України з 1997 року, надаючи весь спектр промислового маркуючого обладнання та витратних матеріалів Domino. Сервісна служба забезпечує повний пакет послуг по пуско-наладці, гарантійному, сервісному, технічному обслуговуванню і навчанню персоналу.

Найбільші виробники обладнання, такі як TETRA PAK, KRONES, KHS, SASIB тощо, після ретельних випробувань вибрали Domino як основне маркується обладнання та багато років включають його до складу своїх ліній. Відповідаючи вимогам надійності та якості, принтери Domino працюють на провідних підприємствах України.

Ми будемо раді співробітництву з вами і з задоволенням запропонуємо вам передове обладнання від світових постачальників.