news

SYSTECH отримала нагороду на виставці CPHI 2018

10 жовтня 2018
Поділіться корисною новиною з друзями

Компанія Systech, світовий лідер в галузі безпеки поставок і аутентифікації продукту, отримала нагороду в категорії «Перевага в фармацевтиці: ланцюжок поставок, логістика та дистрибуція» на церемонії нагородження CPhI Pharma Awards Gala.

Нагороду завоювала технологія UniSecure, неаддитивну рішення Systech для аутентифікації, яке працює з існуючою упаковкою і мобільним додатком. Її цифрова технологія e-Fingerprint забезпечує революційну захист від наростаючих загроз контрафакції та переміщення товарів на більш прибуткові ринки збуту. Systech випередила десять компаній-конкурентів у цій категорії, включаючи переможця минулого року.

Коментуючи перемогу, Ара Оганян, генеральний директор Systech, сказав: «Ми націлені на інновації, щоб допомогти індустрії відбивати атаки на ланцюжок поставок. Технологія UniSecure дозволяє компаніям захищати своїх споживачів, репутацію бренду і дохід від майбутніх проблем, пов'язаних з контрафакцією вже сьогодні ».

Джо Беленардо, старший віце-президент Systech, додав: «Ця нагорода підтверджує, що провідні фармацевтичні компанії використовують наші технології».

Церемонія нагородження CPhI Pharma Awards є однією з найбільш шанованих у фармацевтичній галузі, вона відзначає інновації, що відкривають нові горизонти і підтримує компанії, віддані досягненням в області промисловості і ідейного лідерства. На премію цього року було подано рекордну кількість заявок - понад 250 з 174 компаній по 17 категоріям.

Про компанію Systech

Systech - світовий лідер в області забезпечення безпеки ланцюжка поставок і аутентифікації продукту. На протязі вже більше 30 років ми поставляємо технології на виробничі лінії. Компанія Systech вперше впровадила фармацевтичну сериализацию, а також інновації в системи технічного зору та інспекції виробничої лінії, загальне управління лінією упаковки і систему відстеження продукції. Сьогодні компанія Systech революціонізує захист бренду. Наші програмні рішення гарантують те, що продукти є справжніми, безпечними і взаємопов'язаними - від виробництва до споживача.

Поділіться корисною новиною з друзями