news

Новий завод Domino з виробництва чорнил в Ліверпулі

01 серпня 2018
Поділіться корисною новиною з друзями

Завдяки інвестиціям компанії в передові виробничі процеси, новий майданчик в 16 000 кв.м. забезпечить Domino значне збільшення продуктивності і скорочення часу виконання замовлень.

У новому приміщенні, яке в п'ять разів більше попереднього, буде знаходитися виробнича зона, лабораторії щодо забезпечення якості, спеціалізовані навчальні центри та приміщення для семінарів, адміністративні офіси і конференц-зали, а також складське приміщення висотою в десять метрів. Звідси готова продукція будуть направлятися безпосередньо до клієнтів Domino і більш ніж двохстах дистриб'юторам компанії по всьому світу.

Новий завод використовує новітні технології, в тому числі вбудовані змішувальні установки, системи паллетизацію, інноваційні процеси обробки матеріалів, автоматичні лінії розливу з високошвидкісними обертовими наповнювальними головками і роботизовані автоматичні системи обробки.

«Цей новий завод буде сприяти розширенню потужностей виробництва наших чорнила відповідно до зростаючим попитом, в тому числі збільшення асортименту та обсягів продукції», - зазначив Найджел Бонд, генеральний директор Domino UK.

Поділіться корисною новиною з друзями