news

Поширені проблеми якості друку: як їх виявити та уникнути

16 квітня 2024
Поділіться корисною новиною з друзями

Більшість помилок кодування виникає через звичайний знос промислового принтера. Наприклад, зміщена друкувальна головка може стати причиною фазових помилок, неправильного розбиття та пропускання крапель. Інші причини помилок друку пов'язані з невідповідними умовами використання кодера або невідповідним встановленням.

Незалежно від причини, результат однаковий: коди зміщені, важко читаються, а іноді зовсім нерозбірливі. Проблема майже завжди посилюється, якщо залишити її поза увагою.

Перш ніж звертатися за допомогою до фахівців Domino, ви можете спробувати самостійно усунути неполадки в принтері. В першу чергу необхідно перевірити, чи друкувальна голівка чиста і, чи правильно вона вирівняна.

Проблеми з тиском чорнила – ще одна поширена причина помилок друку. Якщо і голівка, і тиск чорнила здаються нормальними, тоді вам варто звернутися до нас за допомогою. Якщо після усунення неполадок проблеми не зникли й часто повторюються, краще викликати інженера або використовувати наш віддалений сервіс Domino Cloud для виявлення причин неполадок.

 

Профілактика краще, ніж ремонт

Як правило, помилки друку досить легко усунути. Однак сам факт їхньої появи неприємний. Навіть найменші помилки можуть знизити продуктивність, призвести до зупинки всіх ліній і у загальному підсумку до зниження ефективності.

Як запобігти появі таких неприємностей? Як і при використанні будь-якого іншого складного механізму, дотримання графіків чищення та догляду допоможе уникнути помилок у довгостроковій перспективі. Ця рутинна процедура дозволить постійно підтримувати пікову продуктивність маркувального обладнання.

Що перевірити у принтері?

Фахівці компанії Domino в Україні можуть відвідати вашу організацію, щоб виміряти рівномірність потоку чорнил, їх температуру та в'язкість. Потім необхідно ретельно перевірити вентилятор охолодження, повітряну помпу, електромагнітні клапани, електроживлення, подачу повітря та фітинги.

Досвідчений технічний інженер проведе повну перевірку стану принтера за 90 хвилин. Це гарантує, що ваше обладнання буде у відмінному стані та зможе забезпечити оптимальну якість друку та високу продуктивність.

Чи зацікавлені в оптимізації технології друку?

Щоб одержати максимальний прибуток, компаніям необхідно збільшувати ефективність операцій кодування. Промислові принтери повинні постійно та безвідмовно працювати. Забезпечити їхнє безперервне функціонування протягом багатьох років допоможуть регулярні перевірки та дотримання простих профілактичних методів.

Плануючи придбання принтерів Domino, ви можете скористатися інноваційною програмою Relax, яка дозволяє включити витрати на обслуговування та запасні частини до початкової вартості обладнання.

Незалежно від того, який підхід до технічного обслуговування вибирають наші клієнти, Domino допоможе налагодити принтер, відремонтувати його віддалено за допомогою Domino Cloud або відправити одного з наших спеціалістів для ремонту промислового маркувального обладнання.

Поділіться корисною новиною з друзями