news

Флексографічна або цифрова: вибір найкращої технології друку етикеток з мінімальними витратами

17 квітня 2024
Поділіться корисною новиною з друзями

Яка технологія найкраще підходить для ринку друку етикеток, що розвивається – флексографічна чи цифрова? Щоб з'ясувати, ми провели статистичний аналіз виробничих даних кількох виробників. Результати допоможуть вам визначити, яке рішення найкраще підходить для бізнесу та виконуваних вами робіт.

Розглядаєте нові технології? Хочете дізнатися, як порівняти різні варіанти флексо- та цифрових принтерів за часом виробництва, вартості та якості? Цікаво, чи справді нові рішення кращі, ніж перевірені часом легасі-системи? Нам також було цікаво. Тож ми провели дослідження.

Спочатку експерти Domino зібрали реальні виробничі дані кількох підприємств, які використовують різні методи друку етикеток. Потім було виконано статистичне порівняння, результати якого було опубліковано в офіційному звіті.

 

Яку інформацію містить звіт?

У звіті зазначаються такі дані:

  • огляд змін над ринком етикеток;
  • введення у доступні технології друку флексо- та цифрових етикеток;
  • порівняння часу виробництва, якості друку, потужності та витрат для виконання різних завдань;
  • аналіз видатків;
  • оцінка ефективності методів з погляду обсягів тиражу.

Крім того, у звіті містяться рекомендації щодо вибору найбільш відповідної технології для роботи конкретного бізнесу.

 

Ринок виготовлення етикеток змінюється. Ви підготувалися?

На ринку вже давно намічено чіткий глобальний тренд. У той час як загальний обсяг друку, як і раніше, зростає, розмір партій скорочується. Масове виробництво замінюється більш індивідуалізованими та версійними. У міру радикальної зміни споживчих навичок воно стикається з ширшим колом завдань. Виготовлення товарів на вимогу стає стандартом у багатьох галузях, і термін від замовлення до доставки о 8 годині вже перестає дивувати.

Тенденції, що змінюються, створюють зростальний тиск на традиційні методи роботи. У сучасному виробничому середовищі виробники етикеток змушені мінімізувати час простою принтерів – швидкість виробництва впливає на прибутковість бізнесу. Проте оперативність виконання замовлень найчастіше менш важлива, ніж відсутність тривалих простоїв.

Що означають дані для покупців?

Результати наших досліджень призначені для допомоги клієнтам у виборі найбільш відповідного рішення для підготовки етикеток у конкретних виробничих умовах. Правильно прийняте рішення допоможе заощадити ваш час та гроші. Шляхом підсумовування реальних виробничих даних, наданих кількома виробниками етикеток, ми виявили точки перетину, у яких різні методики стають найефективнішими. Ці дані цінні, незалежно від того, чи розглядаєте ви модернізацію вашого способу друку, чи просто хочете перевірити, як ваша поточна технологія співвідноситься з новітніми системами.

Приймайте рішення

Перш ніж ухвалити остаточне рішення:

  • дізнайтеся, як ефективність змінюється у різних технологіях залежно від обсягів тиражу;
  • оцініть виробничі потреби вашої компанії.

Все це дозволить визначити найбільш відповідну технологію друку етикеток для робіт, які ви виконуєте.

Поділіться корисною новиною з друзями