news

Комерційні цифрові принтери для друку етикеток

13 лютого 2024
Поділіться корисною новиною з друзями

Ми пропонуємо виробникам етикеток ряд цифрових принтерів, що дозволяють економічно ефективно створювати малі та середні тиражі друкованої продукції на високій швидкості, використовуючи насичені кольори для забезпечення привабливості на полицях. Наші монохромні струменеві принтери відтворюють алфавітно-цифрові символи, штрих-коди, двомірні коди для відстеження, промокампанії та контролю версій.

Цифровий струменевий друк етикеток

Велика кількість ідентифікаторів товарних позицій, одиниць обліку запасів, складських номерів (stock keeping unit, SKU), регіональні відмінності, потреба кастомізації та індивідуального відстеження продуктів – все це робить традиційні підходи до створення етикеток неефективними. Вимоги клієнтів стали різноманітнішими, а терміни виконання замовлень – стислими. Потреба у створенні малих та середніх тиражів у короткий термін призвела до переходу на цифровий друк.

У лінійку принтерів N-серії від компанії Domino входять семиколірні струменеві машини для створення етикеток N730i з роздільною здатністю 1200 точок на дюйм та N610i з роздільною здатністю 600 точок на дюйм, які розроблені для економічно ефективного задоволення вимог ринку. Для тих, хто шукає гібридне обладнання для друку етикеток пропонується окремий інтеграційний модуль N610i. Пристрої підтримують унікальні автоматизовані інтелектуальні технології i-Tech Domino, які були вдосконалені для підвищення продуктивності та надійності.

 

У етикетувальній машині сьомого покоління N730i використовується найновіша друкувальна головка Brother BITSTAR з роздільною здатністю 1200 пікселів на дюйм, що забезпечує стабільно високу якість передачі зображення на найбільших робочих швидкостях.

Цифровий принтер етикеток N610i, у якому реалізовано технологію струминного друку шостого покоління, налічує майже 1 000 екземплярів у всьому світі. Пристрій є перевіреним рішенням для економічно ефективного створення малих та середніх тиражів етикеток. N610i може бути налаштований як автономна, потокова або гібридна етикеткова машина, що поєднує в собі можливості цифрового та традиційного друку.

Високошвидкісне обладнання N-серії поставляється з комплектами УФ-затверджувального чорнила Domino провідного класу. Вони мають широкий спектр застосування, включаючи друк на самоклейних і термозбіжних етикетках. Чорнила Domino забезпечують чудову світлостійкість, стійкість до стирання, можуть використовуватися як аналоги шовкографії та відповідають вимогам до харчового пакування.

Можливості контролю та відстеження

Цифровий потоковий струменевий друк етикеток Domino –  ідеальне рішення, якщо ви хочете:

  • маркувати продукт за допомогою сканованого 2D-коду, щоб споживач міг отримати про нього більше інформації;
  • відстежувати товар у ланцюжку постачання, адаптувавши його до ринку електронної комерції, що зростає та онлайн-торгівлі;
  • забезпечити заходи щодо боротьби з контрафактною продукцією або паралельною торгівлею.

Для монохромного цифрового друку, що покриває всю ширину полотна, інтегруйте високошвидкісний принтер Domino K600i з контролером Editor Starlight. Їхнє спільне використання забезпечить високоякісний цифровий друк змінних даних, аналогічний флексографічному. У такій конфігурації принтер може переносити буквено-цифрові символи та ряд стандартних для галузі штрих-кодів та 2D-кодів, включаючи QR та Data Matrix, у будь-якій орієнтації та положенні.

Управління версіями

Як альтернатива повноколірному цифровому друку етикеток струменевий K600i при необхідності може використовуватися як чорно-білий принтер, уникаючи складності керування безліччю SKU. Його можна інтегрувати в наявну етикетувальну машину або лінію фінішної обробки. При цьому за один робочий цикл пристрій здатний створювати етикетки з кількома версіями даних, включаючи мовні варіанти, що економічно ефективно. Можливість контролю версій спрощує управління запасами та підвищує гнучкість реагування на короткострокові вимоги клієнтів.

Поділіться корисною новиною з друзями