news

Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки IFFIP 2024

27 березня 2024
Поділіться корисною новиною з друзями

Раді вам повідомити, що з 17 по 19 квітня 2024 року в Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ) міста Києва відбудеться важлива подія для галузей харчової промисловості та упаковки - Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки IFFIP 2024.
Цей форум, що включає в себе такі великі заходи, як ПАК ЕКСПО, ПРОД ЕКСПО, ПРОДТЕХМАШ, а також виставку ХЛІБОПЕКАРСЬКА ТА КОНДИТЕРСЬКА ІНДУСТРІЯ, є значущим майданчиком для зустрічі професіоналів галузі, обміну досвідом та представлення останніх досягнень.


Компанія Домінанта, провідний гравець у сфері технологій для промислового маркування, із задоволенням бере участь у даному масштабному заході, підтверджуючи свою прихильність до пошуку інноваційних підходів та технологій, здатних підвищити ефективність виробництва і забезпечити високу якість маркування будь-якої продукції.
Участь в IFFIP 2024 стане чудовою можливістю для компанії Домінанта продемонструвати передові розробки в галузі промислового маркування та упаковки, а також встановити нові партнерські зв'язки та обмінятися досвідом з колегами.
На прикладі попередніх виставок, де компанія також брала активну участь, видно, що подібні заходи стають ключовим форумом для представлення інноваційних рішень у галузі. Інвестиції в розробку та впровадження нових технологій є стратегічним пріоритетом для компанії Домінанта.
На форумі IFFIP 2024 компанія Домінанта планує представити свої останні розробки та технологічні рішення, спрямовані на оптимізацію виробництва, підвищення якості продукції та покращення ефективності пакування.

Ми запрошуємо всіх зацікавлених відвідати наш стенд на виставці IFFIP 2024 у Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ) за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15, павільйон №3.
Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами за телефоном +380 44 277 16 16 або електронною поштою office@domino-kiev.com.ua.
Ми будемо раді бачити вас серед наших гостей на цій важливій події для харчової промисловості!

Поділіться корисною новиною з друзями