news

Нове рішення Print, Check & Apply для аплікаторів M-серії

06 липня 2021
Поділіться корисною новиною з друзями

Підробка продукції - це зростаюча проблема, від якої страждають фармацевтичні компанії на глобальному рівні. Безпека клієнтів - головний пріоритет фармацевтичної промисловості. Тому до процесу маркування для серіалізації та агрегації постійно пред'являються нові вимоги.

Компанія Domino розробила нове індивідуальне рішення для аплікаторів M-серії, яке пропонує нанесення безпечних і спрощених кодів та перевірку етикеток.

Завдяки інтегрованій системі технічного зору Domino R-серії, всі етикетки перевіряються перед нанесенням на продукт. Всі незатверджені етикетки відхиляються і надійно обробляються. Виробникові не потрібно утилізувати неправильно марковані продукти. Це економить час і гроші, а також знижує кількість відходів.

Технологія "Print & Apply" отримала розширення "Print, Check & Apply" - це вже не просто друк і нанесення етикетки - це гарантія того, що ви можете захистити свій бренд і з упевненістю доставляти продукцію, знаючи, що всі потреби безпеки клієнтів задоволені.

Нове рішення Domino, реалізоване у багатьох наших клієнтів та OEM-виробників в фармацевтичному секторі, сприяє успішному партнерству, яке приносить користь всім учасникам ланцюжка поставок і, в першу чергу, кінцевому споживачеві, який хоче знати, що будь-які придбані ним ліки безпечні.

Поділіться корисною новиною з друзями